ENUYGUNGUVENLİK.COM

ENUYGUNGUVENLIK NE YAPAR ?

ENUYGUNGUVENLİK.COM , ürünlerin mağazalardaki güncel fiyatlarını, açıklamalarını, teknik özelliklerini, resimlerini, videolarını, kullanıcı yorumlarını, aradığınız ürünlere benzer ürünleri, yeni ürünleri ve popüler ürünleri görebileceğiniz oldukça geniş bir yelpazeye sahip online alışveriş rehberinizdir. ENUYGUNGUVENLİK.COM indirimli ve yeni ürünleri düzenli olarak satıcı ile bayileri buluşturma plartformudur.

Satın almak istediğimiz ancak maliyetli olması sebebiyle en uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak için saatlerimizi harcadığımız elektronik eşyalar için ekonomik fiyatlara ulaşabileceğiniz ve fiyat analizi yapabileceğiniz bir site olarak karşınıza çıkmaktayız. Ürünlerin artan fiyat ve azalan fiyat oranlarını değerlendirin ve istediğiniz elektronik cihazlara ekonomik fiyatlarla sahip olun. Fiyat değişimlerini ENUYGUNGUVENLİK.COM’ dan öğrenip, alışverişinizi en uygun fiyatlarla güvenilir firmalardan yapabilirsiniz.

Birden fazla ürünü yan yana getirerek tek bir ekranda; seçtiğiniz ürünlerin özelliklerini, fiyatlarını, mağazalardan gelen teklif adetlerini, ürüne ait görsellerini kolayca karşılaştırabilir, piyasanın en kaliteli ürünlerini en düşük fiyattan satın alabilirsiniz. Ürün karşılaştırma özelliğini kullanarak yüzlerce site gezmenize gerek kalmadan ENUYGUNGUVENLİK.COM’dan özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak zamandan ve paradan tasarruf edersiniz !

VİZYONUMUZ

Daha geniş kitlelere yayılıp hizmet ve bayi ağımızı genişletip, yenilemek, kurumsal ve teknolojik altyapımızı geliştirerek sektörel ve hizmet anlamında büyümeyi, gelişmeyi hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Güvenlik sektöründe faaliyet gösteren tüm dağıtıcı,bayi ve son kullanıcı ağının zamandan tasarruf etmesini hedefleyen, satıcı ve bayiler arası güçlü iş ortaklıkları kurarak, yanlış fiyat politikasından koruma amacı ile hizmet vermeyi amaç edinmiş bir kuruluştur.