SC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 3MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

Henüz teklif yok
SC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 5MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

Henüz teklif yok
SC-LC SM DX PATCHCORD 10MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 10MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-LC SM DX PATCHCORD 10M...

SC-LC SM DX PATCHCORD 10M...

Henüz teklif yok
SC-LC SM DX PATCHCORD 15MT

SC-LC SM DX PATCHCORD 15MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-LC SM DX PATCHCORD 15M...

SC-LC SM DX PATCHCORD 15M...

Henüz teklif yok
LC-LC SM DX PATCHCORD 2MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 2MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

LC-LC SM DX PATCHCORD 2MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 2MT

Henüz teklif yok
LC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 3MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

LC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 3MT

Henüz teklif yok
LC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 5MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

LC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 5MT

Henüz teklif yok
LC-LC SM DX PATCHCORD 10MT

LC-LC SM DX PATCHCORD 10MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

LC-LC SM DX PATCHCORD 10M...

LC-LC SM DX PATCHCORD 10M...

Henüz teklif yok
SC-SC SM DX PATCHCORD 1MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 1MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-SC SM DX PATCHCORD 1MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 1MT

Henüz teklif yok
SC-SC SM DX PATCHCORD 2MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 2MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-SC SM DX PATCHCORD 2MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 2MT

Henüz teklif yok
SC-SC SM DX PATCHCORD 3MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 3MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

SC-SC SM DX PATCHCORD 3MT

SC-SC SM DX PATCHCORD 3MT

Henüz teklif yok
Pigtail SC-SM 1MT

Pigtail SC-SM 1MT SINGLE MODE OS2 9/125

..

BC-ODS

Pigtail SC-SM 1MT

Pigtail SC-SM 1MT

Henüz teklif yok
Pigtail SC-SM  APC 1MT

Pigtail SC-SM APC 1MT

..

BC-ODS

Pigtail SC-SM APC 1MT

Pigtail SC-SM APC 1MT

Henüz teklif yok
Pigtail LC-SM 1MT

Pigtail LC-SM 1MT

..

BC-ODS

Pigtail LC-SM 1MT

Pigtail LC-SM 1MT

Henüz teklif yok
Pigtail SC-MM 1MT

Pigtail SC-MM 1MT

..

BC-ODS

Pigtail SC-MM 1MT

Pigtail SC-MM 1MT

Henüz teklif yok
Pigtail LC-MM 1MT

Pigtail LC-MM 1MT

..

BC-ODS

Pigtail LC-MM 1MT

Pigtail LC-MM 1MT

Henüz teklif yok
Pigtail SC-OM3 1MT

Pigtail SC-OM3 1MT 50/125

..

BC-ODS

Pigtail SC-OM3 1MT

Pigtail SC-OM3 1MT

Henüz teklif yok
4 CORE SM 9/125  ZIRHLI F/O KABLO

4 CORE SM 9/125 ZIRHLI F/O KABLO
Fiber Sayısı : 4Core
F/O Kablo Tipi : SM
Kullanım Yeri : Outdoor

..

BC-ODS

4 CORE SM 9/125 ZIRHLI F...

4 CORE SM 9/125 ZIRHLI F...

Henüz teklif yok
8 CORE SM 9/125  ZIRHLI F/O KABLO

8 CORE SM 9/125 ZIRHLI F/O KABLO
Fiber Sayısı : 8Core
F/O Kablo Tipi : SM
Kullanım Yeri : Outdoor

..

BC-ODS

8 CORE SM 9/125 ZIRHLI F...

8 CORE SM 9/125 ZIRHLI F...

Henüz teklif yok
12 CORE SM 9/125  ZIRHLI F/O KABLO

Fiber Optik Ürünler > Data Kabloları > Singlemode - 9/125
Fiber Sayısı : 12Core
F/O Kablo Tipi : SM
Kullanım Yeri : Outdoor

..

BC-ODS

12 CORE SM 9/125 ZIRHLI ...

12 CORE SM 9/125 ZIRHLI ...

Henüz teklif yok
24 CORE SM 9/125  ZIRHLI F/O KABLO

24 CORE SM 9/125 ZIRHLI F/O KABLO
Fiber Sayısı : 24Core
F/O Kablo Tipi : SM
Kullanım Yeri : Outdoor

..

BC-ODS

24 CORE SM 9/125 ZIRHLI ...

24 CORE SM 9/125 ZIRHLI ...

Henüz teklif yok
ADAPTER COUPLER SC-SM,MM,OM3,OM4,APC,UPC

ADAPTER COUPLER SC-SM,MM,OM3,OM4,APC,UPC
Telecommunication
CATV
LAN & WAN
Network
Broadband
FTTH

..

BC-ODS

ADAPTER COUPLER SC-SM,MM,...

ADAPTER COUPLER SC-SM,MM,...

Henüz teklif yok
ADAPTER COUPLER LC-SM,MM,OM3,OM4,APC,UPC

ADAPTER COUPLER LC-SM,MM,OM3,OM4,APC,UPC
Telecommunication
CATV
LAN & WAN
Network
Broadband
FTTH

..

BC-ODS

ADAPTER COUPLER LC-SM,MM,...

ADAPTER COUPLER LC-SM,MM,...

Henüz teklif yok
FİBER OPTİK PATCH PANEL SC-LC 12-24 PORT

FİBER OPTİK PATCH PANEL SC-LC 12-24 PORT
* SC-LC-ST-FC Dublex Bağlantı Seçeneği,
* Fonksiyonel ve Modüler Yapı,
* PG rekor bağlayabilme özelliğine sahip kablo geçiş kanalları
* İç yüzeyde kab..

BC-ODS

FİBER OPTİK PATCH PANEL S...

FİBER OPTİK PATCH PANEL S...

Henüz teklif yok
EK KORUYUCU splice protector 60MM

EK KORUYUCU splice protector 60MM

..

BC-ODS

EK KORUYUCU splice protec...

EK KORUYUCU splice protec...

Henüz teklif yok
EK KORUYUCU splice protector 45MM

EK KORUYUCU splice protector 45MM

..

BC-ODS

EK KORUYUCU splice protec...

EK KORUYUCU splice protec...

Henüz teklif yok
FİBER EK KASET 24 CORE

FİBER EK KASET 24 CORE
FİBER KABLOLARIN PANEL İÇİN DE SONLANDIRILMASINDA KULLANILIR.

..

BC-ODS

FİBER EK KASET 24 CORE

FİBER EK KASET 24 CORE

Henüz teklif yok
24 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU

24 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU
Yüksek kimyasala dayanıklı yapı. Kilitli kaset sistemi ile montaj kolaylığı sağlar.
Yüksek kalitede , su geçirmez, yeniden kullanılabilir yapıdadır. SM ve Ribbon kablo ek tiplerine uygundur.

BC-ODS

24 PORT ARAZİ TİPİ EK MUF...

24 PORT ARAZİ TİPİ EK MUF...

Henüz teklif yok
48 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU

48 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU
Yüksek kimyasala dayanıklı yapı. Kilitli kaset sistemi ile montaj kolaylığı sağlar.
Yüksek kalitede , su geçirmez, yeniden kullanılabilir yapıdadır. SM ve Ribbon kablo ek tiplerine uygundur

BC-ODS

48 PORT ARAZİ TİPİ EK MUF...

48 PORT ARAZİ TİPİ EK MUF...

Henüz teklif yok
144 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU

144 PORT ARAZİ TİPİ EK MUFU
Yüksek kimyasala dayanıklı yapı. Kilitli kaset sistemi ile montaj kolaylığı sağlar.
Yüksek kalitede , su geçirmez, yeniden kullanılabilir yapıdadır. SM ve Ribbon kablo ek tiplerine uygundur.<..

BC-ODS

144 PORT ARAZİ TİPİ EK MU...

144 PORT ARAZİ TİPİ EK MU...

Henüz teklif yok