TM70 LCD Dokunmatik ekran modülü

TM70 LCD Dokunmatik ekran modülü

Marka :

TM70 LCD Dokunmatik ekran modülü

LCD Dokunmatik ekran modülü;
İkonlu kullanıcı ara yüzü ile hızlı menü yönlendirmeli kullanım, 7''800X400 piksel çözünürlük Uzunluk 17.7X Genişlik 11.4X Derinlik 1.5cm parlak ve canlı geniş ekran renkli gösterim, kişiselleştirilebilen etiketler: zonlar, kısımlar, kullanıcılar ve PGM çıkışları, 8 PGM kontrolü, 32 kat planı, harici SD hafıza kartı slotuyla temaları, sesleri, fotoğrafları yükleyerek slide show gösterimi ve uzaktan yazılım güncelleme (SWAN desteği), bir algılama cihazına veya bağlantı imkanı, web uygulaması ile kişiselleştirilmiş çeviri yapma,ekran temizleme modu:ekranı kolay temizlemek için kilit,İçor tam sıcaklığı için ısı sensörüTM-70, 7″ Ekranlı Dokunmatik Şifre Paneli

Dünya’nın ilk ve emsalsiz dokunmatik ekran teknolojisine sahip hırsız ihbar sistemi tuş takımı (keypad) yine Dünya’nın 1 numaralı hırsız ihbar sistemleri markası, Paradox tarafından geliştirildi.
Paradox markasının güvenlik alanındaki uzmanlığının, ürün tasarımı alanındaki yaratıcılığı ile buluşmasından doğan dokunmatik ekran keypad TM70, kullanıcıların güvenlik sistemlerinin tüm özelliklerini ekran üzerinden dokunarak yapmalarını sağlıyor. TM70, dekorasyon ve trendlere ilgi duyan, her daim yaşam alanlarında estetik ve şıklık arayanlar için ideal bir üründür. Kolay anlaşılır ikonlu ve yönlendirmeli menüsü herkes için rahat kullanım imkânı sunuyor.
Duvar yüzeyine monte edilen TM70’nin montajı çok pratik ve kolaydır. 15.3 cm boyutlarında rahatlıkla görülen geniş bir ekran boyutuna sahiptir. Canlı ve renkli görüntü verir.
Üzerine takılabilen SD hafıza kartına yüklenen resimleri dijital fotoğraf çerçevesi gibi veya slayt show yaparak keyifli ve özel anlarınızı paylaşmanızı sağlar.
Kişiselleştirilebilir alanlar, bölgeler, kullanıcılar ve programlanabilir çıkışları diğer etkin özelliklerindendir.
Güçlü FPGA işlemci, oda sıcaklığını ve nem seviyesi ölçmek için ısı ve nem sensörleri bulunmaktadır.
Web uygulaması ile kişiselleştirilmiş çeviri yapma ve ses kaydı modu Paradox markasının en teknolojik ürünlerin de dahi kullanıcı dostu tasarım felsefesini yansıtır. TM70, tüm yeni nesil EVO, MG5 ve SP Serisi serisi kontrol panelleri ile ve Swan servisleriyle uyumludur.

Ağırlık 800 g
Boyutlar 177 × 15 × 114 mm
Kablolu Bölge Sayısı

1

Bölge Göstergesi Türü

7" LCD Ekran

Bölge Göstergesi Sayısı

192

Uyumlu Paneller

EVO, MG/SP Serisi Paneller ve Swan Servisi

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Favorilere Eklendi
1240