UAP-AC-M-PRO-5

UAP-AC-M-PRO-5 UniFi AC MESH PRO 5 pack

UAP-AC-M-PRO-5

UAP-AC-M-PRO-5 UniFi AC MESH PRO 5 pack
* Anten Kazancı 8 dBi
* Boyutları 343.2 x 181.2 x 60.2 mm
* Frekans 2.4GHz - 5GHz
* Maksimum Güç Tüketimi 9W
* PoE Giriş Voltajı 48V, 0.5A
* Sertifikasyon FCC, IC, CE
* Wireless Bağlantı Sayısı 200
* Çalışma Sıcaklığı -40 to 70° C
* Anten Genişliği 360°
* Ağırlık 633 g
* Ethernet Portu(10/100/1000) 2
* Kablosuz Güvenlik WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise
* Maksimum TX Gücü 22 dBm
* PoE Girişi 802.3af PoE
* Wi-Fi Standartları 802.11 a/b/g/n/r/k/v/ac
* Çalışma Nem Aralığı 5


Henüz bu ürüne teklif verilmemiş.

yada
Ana Sayfaya dön

UAP-AC-M-PRO-5 UniFi AC MESH PRO 5 pack

Ölçeklenebilir Kurumsal Wifi Yönetimi 
UniFi, kurumsal performansı, sınırsız ölçeklenebilirliği ve merkezi bir yönetim denetleyiciyi bir araya getiren devrimci Wi-Fi sistemidir. UniFi AC Mesh AP'leri rafine edilmiş bir endüstriyel tasarıma sahiptir ve birlikte verilen montaj donanımı kullanılarak kolayca monte edilebilir. Herhangi bir standart web tarayıcısı üzerinden kolayca erişilebilen UniFi Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek çalışma süresi performansı gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için ideal güçlü bir yazılım motorudur. Bir kurumsal Wi-Fi ağını hızlı bir şekilde yapılandırmak ve yönetmek için UniFi Controller yazılımını kullanabilirsiniz.(Özel bir eğitim gerektirmez.) RF haritası ve performans özellikleri, gerçek zamanlı durum, otomatik UAP cihaz algılaması ve gelişmiş güvenlik seçenekleri tümüyle sorunsuzca entegre edilmiştir.

Özellikler
* Paradan tasarruf edin ve zamandan kazanın UniFi, yerinde bir PC, Mac veya Linux makinesinde konumlanabilen ayrılmış bir yazılım denetleyicisi ile birlikte gelir; Özel bir bulutta; Ya da  genel bir bulut servisini kullanarak. Dahili yazılımla UniFi Bulut Anahtarını kullanma seçeneğine de sahipsiniz.
* Güçlü Donanım UniFi AC Mesh AP'ler Tak-Çalıştır Mesh teknolojisine sahip Wi-Fi 802.11AC özelliğine sahiptir.
*Sezgisel UniFi Denetleyici Yazılımı Kolay öğrenen kullanıcı arabirimi ile AP'lerinizi yapılandırın ve yönetin.
* Genişletilebilir Sınırsız ölçeklenebilirlik: Kablosuz ağları gerektiği kadar büyük veya küçük olarak oluşturun. Tek bir birleştirilmiş yönetim sistemi koruyarak biriyle başlayın ve binlerce kişiye ulaşın.

UniFi Denetleyicisi
* Özelliklerle Paketlenmiş Binlerce UniFi AP üretmek, ağları haritalamak, sistem trafiğini hızlı bir şekilde yönetmek ve ek UniFi AP'leri sağlamak için UniFi Denetleyicisini kullanabilirsiniz.
* Çığır açan RF Haritası
* En uygun AP yerleştirme, yapılandırma ve sorun giderme için radyo frekanslarını izlemek ve analiz etmek için RF haritasını kullanabilirsiniz.

Güçlü RF Performansı Özellikleri
* Gelişmiş RF performansı ve konfigürasyon özellikleri arasında spektral analiz, hava durumuna uygunluk ve bant yönlendirmesi bulunur.
* Büyük kullanıcı nüfuslarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analizleri kullanın.
* Kablosuz Uplink işlevi, genişletilmiş aralıklarla AP'ler arasında kablosuz bağlantıyı sağlar. Bir kablolu UniFi AP bağlantı, aygıtların varsayılan durumlarında kablosuz olarak benimsenmesine ve ağ topolojisinde gerçek zamanlı değişiklikler yapılmasına olanak tanıyan tek bir işletim bandında dört kablosuz  bağlantıyı destekler. Tak ve Çalıştır Mesh özelliğini destekleyen cihazlar için, bu işlevsellik çoklu atlamalı kablosuz bağlantıya izin vermek için genişletilmiştir. Bu nedenle kablosuz olarak bağlantı kuran AP'ler, diğer kablosuz olarak bağlanan AP'lere yapılan bağlantıyı destekleyebilir.
* Tek bir bulut tabanlı UniFi Kontrol Cihazı birden fazla siteyi yönetebilir: yönetilen servis sağlayıcıları için çoklu, dağıtılmış dağıtımlar ve çoklu kiracılık. Her site mantıksal olarak ayrılmıştır ve kendi yapılandırması, haritaları, istatistikleri, konuk portalı ve yönetici okuma / yazma ve salt okunur hesapları vardır.
* Büyük dağıtımların esnek yapılandırmalarını yönetebilirsiniz. Birden fazla WLAN grubu oluşturabilir ve onları bir AP'nin radyonuza atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünler

Favorilere Eklendi
1583